Графикул
екзаменелор де промоваре
ын ИМЫ « Шкоалэ молдовеняскэ де базэ де културэ женералэ »
пентру а/с. 2011-2012
Класа |
Дата |
Ора |
Обьектул |
Компоненца комисией де екзаменаре |
5
|
26 май |
9.00 |
Штиинцеле натурий (орал) |
Екзаминатор - Пономарь Валентина Николаевна Асистент - Воронка Светлана Георгиевна |
6
|
28 май |
9.00 |
Жеография (орал) |
Екзаминатор – Постоля Лилия Ивановна Асистент - Пономарь Валентина Николаевна |
7
|
29 май |
9.00 |
Литература молдовеняскэ (орал) |
Екзаминатор – Жосан Татиана Георгиевна Асистент - Вуколова Родика Константиновна |
8
|
30 май |
9.00 |
Алжебра ( ын скрис ) |
Екзаминатор – Бронич Еужения Антоновна Асистент - Воронка Светлана Георгиевна |
Графикул
петречерий екзаменелор де тотализаре ын кл.9
ын ШМЫ "Шкоала де базэ де културэ женералэ с.Гоян"
№ |
Дата |
Обьектул |
Ора |
Компоненца комиссией де екзаминаре |
1
|
1 юние |
Лимба молдовеняскэ (скрис) |
9.00 |
Прешединтеле комиссией: Годорозя Ольга Ивановна Екзаминатор: Вуколова Родика Константиновна Асистенць: Паниш Раиса Фьодоровна Жосан Татиана Григорьевна |
2
|
5 юние |
Лимба русэ (офичиалэ) ши литература (орал) |
9.00 |
Прешединтеле комиссией: Годорозя Ольга Ивановна Екзаминатор: Паниш Раиса Фьодоровна Асистенць: Вуколова Родика Константиновна Жосан Татиана Григорьевна |
3
|
7 юние |
Алжебра (скрис) |
9.00 |
Прешединтеле комиссией: Годорозя Ольга Ивановна Екзаминатор: Воронка Светлана Георгиевна Асистенць: Бронич Еужения Антоновна Постоля Лилия Ивановна |
4
|
11 юние |
Култура физикэ (орал) |
9.00 |
Прешединтеле комиссией: Годорозя Ольга Ивановна Екзаминатор: Постоля Лилия Ивановна Асистенць: Воронка Светлана Георгиевна Бронич Еужения Антоновна
|
Алкэтуит : В.Н.Пономарь
Класа 2
|
||
1. |
Збирня Анастасия И. |
|
2. |
Медина Диас Ана М. |
|
3. |
Робул Диана Д. |
|
4. |
Сандул Виктор Н. |
|
Класа 3 |
||
1. |
Малай Анастасия Д. |
|
2. |
Новак Филипп Ю. |
|
3. |
Песоцки Владислав В. |
|
Класа 4 |
||
1. |
Бронич Яна Л. |
|
2. |
Вуколова Алина А. |
|
3. |
Кирица Николай П. |
|
4. |
Нескоромный Владислав С. |
|
5. |
Новак Людимла В. |
|
Класа 5 |
||
1. |
Бронич Татиана С. |
|
2. |
Каташынский Олег Г. |
|
3. |
Новак Максим Ю. |
|
4. |
Пануца Никита В. |
|
5. |
Поята Иван В. |
|
6. |
Руссу Октавиан В. |
|
Класа 6 |
||
1. |
Бачой Роман И. |
|
2. |
Гербиш Александр С. |
|
3. |
Новак Екатерина В. |
|
4. |
Илько Еужен В. |
|
5. |
Плешка Ана И. |
|
6. |
Прокопова Надежда С. |
|
Класа 7 |
||
1. |
Калута Екатерина Р. |
|
2. |
Окишан Виктор А. |
|
3. |
Каташинский Григорий Г |
|
8 Класа |
||
1. |
Векю Надежда А. |
|
2. |
Збирня Владимир В. |
|
3. |
Канна Еужен О. |
|
4. |
Стажилов Фьодор И. |
|
Класа 9 |
||
1. |
Карп Ирина В. |
|
2. |
Леонтьева Кристина Н. |
|
3. |
Малай Сергей С. |
|
4. |
Малай Сергей Ю. |
|
5. |
Савва Кристиан И |
|